Zadzwoń

795 952 432

Facebook

Linkedin

Search

Obsługa prawna obcokrajowców na najwyższym poziomie.

Polska na mapie

Legalizacja pobytu w Polsce

Proces legalizacji pobytu w Polsce dla obywateli państw nie wchodzących w skład Unii Europejskiej wymaga dokonania kilku podstawowych czynności we właściwym urzędzie, w czym chętnie Państwu pomożemy. Na początku doradzimy, jakie dokumenty są wymagane, następnie wypełnimy odpowiednie formularze i pomożemy podczas spotkania z oficjelami we właściwym miejscowo urzędzie.

Zobacz więcej

Karta stałego pobytu, polskie obywatelstwo

Spora część obcokrajowców przebywająca legalnie w Polsce ma prawo do ubiegania się o pobyt stały, a nawet uzyskanie polskiego obywatelstwa. Aby ubiegać się o powyższe, należy zadośćuczynić procedurze administracyjnej doręczając odpowiednie dokumenty, wypleniając wskazane formularze oraz uiszczając stosowną opłatę.

Zobacz więcej
Podpisywanie dokumentów
Pracownik budowlany

Pozwolenie na pracę

Większość obcokrajowców spoza Unii Europejskiej może ubiegać się w Polsce o pozwolenie na pracę. Dotyczy to osób, które znalazły pracę w polskich firmach lub są przedstawicielami zagranicznych firm, mających siedzibę w Polsce. Pomoc prawna w tym zakresie jest nieodzowna, jako że należy skompletować właściwe dokumenty oraz zachować wskazaną przepisami procedurę.

Zobacz więcej

Zakup nieruchomości przez cudzoziemca

Pomagamy uzyskać pozwolenia z MSWiA, zarówno przy zakupie nieruchomości przez obcokrajowców od developerów, jak i podmiotów prywatnych.

Zobacz więcej
Uścisk dłoni przed domem
Sąd

Prawo karne dla cudzoziemców

Oferujemy wszechstronne wsparcie prawne dla cudzoziemców w konfrontacji z polskim prawem karnym, zapewniając kompetentną obronę, jasną komunikację i profesjonalną reprezentację na każdym etapie postępowania, wszystko to z dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia.

Zobacz więcej

Działalność gospodarcza w Polsce

Obcokrajowcy, którzy chcą rozpocząć działalność, mogą zgłosić się do naszej kancelarii w celu otrzymania kompleksowych informacji, jakie dokumenty muszą zebrać i jakiej procedurze zadośćuczynić. Zajmujemy się osobami, które chcą świadczyć swoje usługi w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, a także gdy chcą założyć spółkę kapitałową.

Zobacz więcej
Kobieta pracuje na komputerze
Biuro dla pracowników

Zagraniczne przedsiębiorstwo na polskim rynku

Prawo polskie dopuszcza możliwość wejścia na nasz rynek również przedsiębiorstwa zagraniczne, które mogą mieć w Polsce swoje przedstawicielstwa i nie muszą rejestrować od początku nowej działalności gospodarczej. Pomożemy wszelkim zagranicznym podmiotom gospodarczym rozpocząć swoją działalność w Polsce w ramach własnej firmy.

Zobacz więcej

Pomoc prawno-księgowa

Wszelkie zagraniczne podmioty gospodarcze chcące prowadzić działalność w Polsce mogą otrzymać od nas pełną obsługę prawną a także księgową. Doświadczeni księgowi zapewnią należytą obsługę związaną z naliczaniem podatków i innych danin publiczno-prawnych, a także zajmą się Waszymi pracownikami w kwestiach kadrowo-płacowych.

Zobacz więcej
Kalkulator i długopis
Męzczyzna w marynarce i pod krawatem

Problemy prawne związane z pracą

Jesteś pracownikiem w Polsce? Masz jakikolwiek problem w zakładzie pracy związany z wykonywanym zajęciem? Twój pracodawca nieodpowiednio naliczył Twoje wynagrodzenie lub nie chce go wypłacić? Jeśli dotykają Cię podobne problemy, to my pomożemy Ci je rozwiązać.

Zobacz więcej

Inne problemy prawne

Przebywasz aktualnie w Polsce, masz problemy z prawem i nie wiesz jak je rozwiązać? Jeśli obawiasz się, że nikt Ci nie pomoże ze względu na barierę językową a skorzystanie z usługi prawnej przekroczy Twoje możliwości finansowe to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci załatwić wszelkie sprawy i rozwiązać problemy prawne obsługując Cię w języku, w którym ławto się komunikujesz i za realną i dostosowaną do sprawy cenę.

Zobacz więcej
Tedmida na tle prawniczych książek
oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Co daje złożenie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi? Jeżeli złożysz oświadczenie, powiatowy urząd pracy nie przeprowadza „testu rynku pracy”., co znacznie przyspiesza legalizację zatrudnienia cudzoziemca w Twojej firmie.

Zobacz więcej

Umów się na konsultacje z prawnikiem