Zadzwoń

795 952 432

Facebook

Linkedin

Search

BIURO KANCELARII

Potrzebujesz porady prawnej?

Biuro Kancelarii LEX ADVENA znajduje się w Katowicach

Nasze dokładne dane adresowe:

ul. Mariacka 17/404
40-014 Katowice

WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Treść wiadomości

  KONTAKT DO KANCELARII

  Lex Advena

  Kancelaria Lex Advena świadczy usługi dla cudzoziemców przebywających w Polsce. Rozmawiamy w języku angielskim i rosyjskim.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Biuro Kancelarii pracuje w godzinach:

  Poniedziałek 10:00 – 17:00
  Wtorek 10:00 – 17:00
  Środa 10:00 – 17:00
  Czwartek 10:00 – 17:00
  Piątek 9:00 – 16:00

  Lex Advena to kancelaria dla cudzoziemców, której jeden z oddziałów mieści się w Katowicach. Swoje usługi kierujemy dla obcokrajowców, którzy ze względu na nieznajomość przepisów prawnych lub barierę językową nie potrafią wypełnić podstawowych wymogów, jakie stawiane są osobom nieposiadającym obywatelstwa polskiego, a przebywających w naszym kraju m.in. w celach zarobkowych.

   

  Prawnicy z Katowic komunikują się zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Możliwe są również konsultacje w języku rosyjskim. Co więcej, aby zapewnić kompleksową obsługę swoim klientem, adwokaci mogą wraz z nimi uczestniczyć podczas spotkań w urzędach.

   

  Obszary, w jakich pomagamy to m.in. legalizacja pobytu w Polsce, uzyskanie karty stałego pobytu, obywatelstwa polskiego oraz pozwolenia o pracę, rozpoczęcie działalności gospodarczej, wejście na polski rynek zagranicznego przedsiębiorstwa. Zapewniamy też pomoc prawno-księgową, co jest możliwe dzięki temu, że współpracujemy z ekspertami z zakresu rachunkowości i księgowości. Ponadto można zgłaszać się do naszej kancelarii prawnej w Katowicach również w innych sprawach, m.in. związanych z problemami z pracodawcą.

   

  To, co dla naszych klientów jest najtrudniejsze, to załatwienie wszelkich spraw formalnych związanych z czasowym lub stałym pobytem w Polsce. Gdy się do nas zgłosisz, prawnicy z Katowic wskażą, jakie dokumenty należy wypełnić oraz pomogą przy ich wypełnieniu. Możesz mieć pewność, że uzyskasz pomoc doświadczonych adwokatów, którzy wiedzą, jak w praktyce przebiegają wszystkie procedury. Dotyczy to w szczególności tych obcokrajowców, którzy pochodzą z państw spoza Unii Europejskiej. Polskie prawo jest w stosunku do nich bardziej rygorystyczne, trzeba spełnić wiele formalności.

   

  Kancelaria adwokacka w Katowicach Lex Advena świadczy również usługi na rzecz przedsiębiorców. Możesz się do nas zwrócić zarówno w sytuacji, gdy chcesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą w Polsce, jak i wtedy gdy planujesz wyłącznie wejście swojej firmy na rynek w naszym kraju. Pamiętaj, że u nas uzyskasz nie tylko pomoc prawną, ale również księgową. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą m.in. naliczanie podatków oraz innych danin publiczno-prawnych koniecznych do opłacenia.

   

  Prawnicy z Katowic pomogą Ci w rozwiązaniu Twoich problemów, nawet jeśli ograniczeniem jest bariera językowa. Dlatego jeśli potrzebujesz konsultacji prawnej, zgłoś się do katowickiej siedziby kancelarii prawnej Lex Advena.