Zadzwoń

795 952 432

Facebook

Linkedin

Search

BIURO KANCELARII

Potrzebujesz porady prawnej?

Biuro Kancelarii LEX ADVENA znajduje się w Centrum Wrocławia.

Nasze dokładne dane adresowe:

ul. Lelewela 23/6
53- 505 Wrocław

WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

KONTAKT DO KANCELARII

Imigration Legis

Kancelaria Imigration Legis świadczy usługi dla cudzoziemców przebywających w Polsce. Rozmawiamy w języku angielskim i rosyjskim.

Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Kancelarii pracuje w godzinach:

Poniedziałek 10:00 – 18:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 10:00 – 18:00
Czwartek 10:00 – 18:00
Piątek 9:00 – 16:00

Kancelaria adwokacka we Wrocławiu Lex Advena swoje usługi kieruje do obcokrajowców, którzy potrzebują pomocy prawnej m.in. w uzyskaniu karty stałego pobytu i polskiego obywatelstwa, pozwolenia na pracę czy też w rozpoczęciu działalności gospodarczej na terenie Polski.

 

Prawnicy z wrocławskiej kancelarii Lex Advena posiadają wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prawa dla obcokrajowców w Polsce oraz mają świadomość tego, jak duża odpowiedzialność na nich ciąży. Dlatego gwarantują obsługę prawną na najwyższym poziomie, współpracując jednocześnie z ekspertami z innych dziedzin, takich jak rachunkowość czy księgowość.

 

Klienci kancelarii prawnej we Wrocławiu najczęściej zgłaszają się w sprawie legalizacji pobytu w Polsce, ponieważ proces ten jest skomplikowany dla obywateli państw, które nie wchodzą w skład Unii Europejskiej. Nie tylko przedstawiamy, jakie dokumenty należy wypełnić, ale także podpowiadamy, jak trzeba to poprawnie wykonać. W razie potrzeby towarzyszymy naszym klientom w trakcie spotkań w urzędach.

 

Adwokaci z Wrocławia specjalizują się także w ubieganiu się o uzyskanie karty stałego pobytu lub pozwolenia na pracę. Co istotne, nasi eksperci rozmawiają zarówno w języku polskim, jak i angielskim, więc bariera językowa nie powinna stanowić problemu. W przypadku pozwolenia na pracę swoje usługi kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą pracować w polskich firmach lub są przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

 

Możesz się do nas zwrócić, gdy pracujesz już w Polsce, lecz posiadasz problemy z aktualnym pracodawcą. Wtedy prawnicy z wrocławskiej kancelarii adwokackiej będą w Twoim imieniu renegocjować warunki umowy lub domagać się odszkodowania, m.in. za opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń. Możesz się do nas zgłosić także z innymi problemami prawnymi.

 

Jeśli natomiast chcesz założyć własną działalność gospodarczą w naszym kraju, zgłoś się do dobrych adwokatów z Wrocławia, którzy pracują w kancelarii Lex Advena. Informujemy m.in. o procedurach, jakie Cię czekają, a także doradzamy w trakcie wypełniania formularzy czy składania firm urzędowych. Nasi pracownicy mogą komunikować się w tym zakresie również w języku rosyjskim.

 

Usługi swoje kierujemy również do zagranicznych przedsiębiorców, którzy chcą wejść na polski rynek bez konieczności rejestrowania od początku nowej działalności. W trosce o zagwarantowaniu im obsługi najwyższej jakości, zapewniamy pełną obsługę prawno-księgową.